O nas

Back Back

             Globalny.net

 

•                     reklamy, ogłoszenia

•                     bezpłatna, 3-miesięczna publikacja

•                     atrakcyjny pakiet reklamowy po okresie promocyjnym

•                     strony miast i instytucji

•                     ciekawe informacje i artykuły

 

            Oferta szyta na miarę Twojego biznesu

 

 

Globalny.net oferuje możliwość zaprezentowania firm, opublikowania ofert pracy, kupna/sprzedaży, ogłoszeń o usługach. Jednocześnie naszą misją jest dostarczanie wiedzy o Polsce, Wielkiej Brytanii, Europie i świecie.

 

Chcemy, abyście Państwo tworzyli ten portal razem z nami, dlatego oferujemy możliwość bezpłatnego, miesięcznego zaprezentowania się na globalny.net, a po tym okresie atrakcyjny pakiet reklamowy. Oddajemy do dyspozycji portal, który ze względu na swą unikalną formułę, cieszy się dużym zainteresowaniem, a to pozwala dotrzeć do klientów na całym świecie.

 

W zakładkach poszczególnych państw zamieszczamy linki do oficjalnych portali miast. Pokazujemy miejsca warte odwiedzenia, piszemy o wydarzeniach z dziedziny kultury, sportu czy rekreacji. Dzięki temu Flesz.co.uk daje możliwość odnalezienia w jednym miejscu wielu istotnych i ciekawych informacji. Ich doskonałym dopełnieniem są oferty reklamowe i ogłoszenia.

 

Dajemy Państwu tak cenione dzisiaj wartości, jakimi są informacja i promocja, pozwalamy przy tym zaoszczędzić równie cenny czas.

 

Zapraszamy jednocześnie do współpracy osoby zainteresowane przygotowywaniem informacji z różnych krajów. Czekamy na opinie i komentarze.

 

Jesteśmy otwarci, jesteśmy dla Was.

 

                                                                                               Redakcja globalny.net

 

Kontakt:

contact@globalny.net

contact@flesz.co.uk